راه های ارتباط با من

برای مشاوره تلفنی، ثبت نام در دوره های آموزشی، خرید و پیگیری کتب و سایر محصولات آموزشی از طریق این شماره ها در تماس باشید.

22069396 021
09122142410

تلگرام

اطلاعیه های مهم آزمون های حرفه ای، فایل های آموزشی، آزمون های آزمایشی و آخرین دستورالعمل ها و تغییرات در قوانین و شیوه نامه ها را در کانال تلگرام مهندس امیرعلی خلوتی دنبال نمایید.

AmirAliKhalvati@

اطلاعیه های مهم آزمون های حرفه ای، آموزش (نکات و تست های پرکاربرد)، فیلم ها و پادکست های آموزشی را در صفحه اینستاگرام مهندس امیرعلی خلوتی دنبال نمایید.

AmirAliKhalvati@

برای ارسال پیام، مشاوره حرفه ای آموزشی-شغلی، درخواست همکاری و ارسال فایل به مهندس امیرعلی خلوتی می توانید از طریق ایمیل در ارتباط باشید.

info@AmirAliKhalvati.com

برای مشاهده فیلم های آموزشی تخصصی در زمینه صنعت ساختمان، فیلم های آموزشی برای آمادگی در آزمون های حرفه ای (نکات و تست های پرکاربرد) و پادکست های آموزشی صفحه مهندس امیرعلی خلوتی را در یوتیوب و آپارات دنبال نمایید.

AmirAliKhalvati@

توییتر

آخرین اخبار و رویدادهای مهم صنعت ساختمان، نکات مهم در زمینه حرفه مهندسی ساختمان و برای اشتراک گذاری تجربیات پیشنهادات حرفه ای صفحه رسمی توییتر مهندس امیرعلی خلوتی را دنبال نمایید.

AmirAliKhalvati@

   سوال دیگری دارید؟

اگر سوال یا درخواستی دارید از طریق وارد کردن مشخصات در فرم زیر می‌توانید سوال خود را بپرسید و همچنین در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.