کد تخفیف کپی شد

کد تخفیف : ketabkelas1
خرید کتاب
کد تخفیف : ketabkelas1
کتاب پیش روی شما، جلد اول از مجموعه کتب انتشارات قلم بی‌تا جهت آمادگی آزمون کارشناسی رسمی، با عنوان «مجموعه قوانین و مقررات مرتبط با آزمون کارشناسی رسمی دادگستری» می باشد که برای اولین بار در کشور بر اساس شیوه ای جدید بصورت ترکیبی از کتاب و فیلم آموزشی تالیف و تدوین گردیده است.
من مهندس امیرعلی خلوتی دانش‌آموخته مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف هستم. اولین بار در سال 1387 در دانشگاه صنعتی شریف و به عنوان دستیار استاد، تدریس را شروع کردم و بعد از آن بیش از 15 سال است که در زمینه تالیف کتاب، تدریس دوره‌های آموزشی مهارتی-کاربردی و همچنین دوره‌های آمادگی آزمون‌های حرفه‌ای مهندسان  بصورت تخصصی فعالیت می‌کنم.
پاسخ : کتاب (شامل درسنامه و نکات پراهمیت،پر کاربرد و پرتکرار + بانک سوالات چهارگزینه ای) بهمراه فیلم آموزشی ویدیویی. با توجه به نیاز متقاضیان به محتوای کاربردی و اثر بخش و اثبات ناکارآمدی کتب به شیوۀ سنتی قدیمی، انتشارات قلم بی تا برای اولین بار در کشور دست به ابتکار و نوآوری زده است و جهت سهولت دسترسی متقاضیان به منابع کامل و جامع، شامل درسنامه و بانک سوالات چهارگزینه ای بهمراه فیلم آموزشی را در قالبی نوین و البته این بار متفاوت با کتب سنتی قدیمی، تحت عنوان کتاب/کلاس هیبریدی طراحی و منتشر نموده است.
پاسخ : این کتاب/کلاس شامل متن اصلی بعلاوه آخرین اصلاحات قوانین و مقررات زیر می باشد: 1. قانون کانون کارشناسان رسمی دادگستری، مجلس شورای اسلامی، مصوب 1381، 41 ماده. 2. آئین نامه اجرایی قانون کانون کارشناسان رسمی دادگستری،هیئت وزیران، مصوب 1382، 70 ماده. 3. آئین نامه اجرایی ماده 187 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، ریاست قوه قضائیه، مصوب 1397، 27 ماده. 4. مواد منتخب از قانون آئین دادرسی کیفری، مجلس شورای اسلامی، مصوب 1392، 18 ماده. 5. مواد منتخب از قانون آئین دادرسی دادگاه های عمومی و انقلاب در امور مدنی، مجلس شورای اسلامی، مصوب 1379، 23 ماده.
پاسخ : بله، این کتاب/کلاس هم شامل سوالات تالیفی و هم سوالات آزمون های دوره های گذشته می باشد. این کتاب/کلاس شامل بیش از 300 سوال چهار گزینه ای تالیفی بصورت ماده به ماده/کلمه به کلمه بهمراه پاسخ تشریحی می باشد، بصورتیکه 100% متن قوانین در قالب سوالات و پاسخ ها مطرح و مرور گردیده است.
پاسخ : برای تمامی رشته ها مناسب و کاملا کاربردی می باشد. این کتاب/کلاس در بخش درسنامه از لحاظ محتوایی شامل متن قوانین و مقررات عمومی و مشترکی می باشد که برای همه متقاضیان در رشته های مختلف آزمون کارشناسی رسمی دادگستری کاربرد دارد.
پاسخ : بصورت دقیق 10 سوال را پوشش می دهد. براساس رویکرد مرجع برگزاری آزمون در سال های اخیر و همچنین با توجه به اعلام رسمی در دفترچه ثبت نام آزمون، محتوای گردآوری شده در بخش درسنامه این کتاب/کلاس بصورت کامل 10 سوال از کل سوالات آزمون کارشناسی رسمی دادگستری را در هر رشته پوشش می دهد.
پاسخ : دسترسی به کتاب بصورت فیزیکی و فیلم های آموزشی نیز بصورت آنلاین در دسترس می باشند. براساس برنامه ریزی های انجام شده پس از خرید این کتاب/کلاس، یک نسخه از کتاب بصورت چاپ شده و فیزیکی به نشانی خریداران محترم ارسال و دسترسی به فیلم های آموزشی بصورت آنلاین در پروفایل خریداران امکان پذیر خواهد بود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://www.amiralikhalvati.com/?p=8052